در سال 1380 ایده راه اندازی مجموعه ای که بتواند خدمات توسعه یافته تحت وب ارائه دهد کمتر به ذهن خطور می کرد. در آن سالیان رایانه به سختی در اداره ها و شرکتها یافت می شد و مانند امروز استفاده از انواع وسایل ارتباطی مبتنی بر وب مرسوم نبود . گروه گسترش فناوری اطلاعات ایران در آن سال با ارائه خدماتی بر پایه وب و دسکتاپ شروع به کار کرد و امروز صدها شخصیت حقیقی و حقوقی از این خدمات بهره مند شده اند. افتخار ما خدمت شایسته برای نیل به اهداف مجموعه ها و اشخاصی است که این فن آوری را برای ارائه محصولات و خدمات و تعامل با مخاطبین خود برمی گزینند. ما در این راستا از مطالعات میان رشته ای و پژوهش های تخصصی نیز برای دست یافتن به افق مطلوبتان بهره می بریم.

یکی از روش های موفقیت در کار وتجارت داشتن یک وب سایت است که حوزه فعالیت شما را رونق می بخشد. ممکن است شما علاقه ای به عرضه محصولات وخدماتتان به صورت مستقیم از طریق وب سایتتان را نداشته باشید، اما می توانیدخدمات، سرویس ها و محصولات خود را از طریق وب سایت به مشتریان و کاربران سایت معرفی نمایید.

آنچه شما را به این بخش از سایت ما رسانده، قطعا هدفی است که برای بیشتر مطرح شدن و کسب اعتبار دنبال می کنید. ما به شما اطمینان می دهیم کاری که برای شما انجام خواهد شد این هدف و سایر اهداف شما را تامین خواهد کرد. آنچه مشتریان ما را به تعامل پیوسته بیش از یک دهه در این حوزه وا داشته، پاسخ گرفتن از کار انجام شده است . کارهای ما کمی متفاوت است زیرا : 

1. در انجام پروژه نیازی به مراجعه حضوری نیست، آنچه فضای وب محقق ساخته کوتاهی مسیرها و تسهیل دسترسی ها است که ما خود از آن تبعیت می کنیم . شما می توانید تنها با پرکردن یک فرم در کمتر از یک دقیقه سایت خود را سفارشدهید . 

2. ما به سلیقه شما احترام می گذاریم، خواسته تان را بررسی می کنیم و بهترین، سریعترین و کم هزینه ترین روش برای انجام آن را می یابیم و آن را به انجام می رسانیم. ما مصر نیستیم تا یک نرم افزار با ساختار مشترک را به صدها شخصیت حقیقی و حقوقی ارائه کنیم، بلکه مایلیم کاری که برای شما انجام می شود مختص شما و برندتان باشد.

3. به منظور تامین خواسته هایتان دانشی در حوزه نرم افزار داریم، اما این تنها لازمه کار است و کافی نیست. آنچه وجه تمایزمان به شمار می رود داشتن تیم متخصصی در حوزه مطالعات میان رشته ای است که باعث می شود موضوع سایت شما را بررسی کنیم، در آن زمینه مطالعه کنیم، سوابق فعالیت های رقبای شما را بررسی کنیم، از گوگل استعلام کنیم تا بدانیم کاربران شما چگونه در جستجوهای با موضوع فعالیت شما عمل می کنند و مهمتر آنکه برای سایت شما یک بخش تحقیق و توسعه راه اندازی می کنیم تا شما نیز نقشی در دانش افزایی کاربرانتان داشته باشید. این احترام به مخاطب است و ارزش افزوده فراوانی نصیبتان خواهد کرد. همه این کارها تنها در چند روز انجام می شوند تا بتوانیم بهترین کار را برای شما به انجام رسانیم. 

طراحی پرتال

4. در حوزه سئو پروژه سایت شما را به بهترین شکل راه اندازی خواهیم کرد. به شما می آموزیم چگونه آن را مدیریت کنید تا بهتر از دیگران دیده شویدو این نتایج سالها همکاری ما با گوکل است. 

5. پس از طراحی ، شما را از طریق فضای مجازی آموزش می دهیم. ما آکادمی کاربرانمان را راه اندازی کرده ایم تا در هر لحظه و هرجای دنیا شما بتوانید از خدمات ما بهره مند شوید. 

6. سایت شما را پس از تحویل بر روی سرور به موتورهای جستجو معرفی می کنیم ، بیش از یکصد موتور جستجوی برتر که گوگل تنها یکی از آنهاست از حضور موثر شما در بدو امر مطلع خواهند شد و این باعث آگاهی سریع تر مخاطبانتان از حضور شما می شود. 

7. پس از تحویل پنل مدیریت و سایر دارایی های شما که برای آن هزینه کرده اید، همواره در کنارتان خواهیم بود. هر زمان نیاز به حضور ما داشتید ما را خواهید یافت. ما می خواهیم این کار موجب تعمیق روابط کاریمان شود و مایل نیستیم پس از پایان کار شما را تنها بگذاریم چرا که برای شما و برای خدمتی که از ما دریافت داشته اید ارزش قائل هستیم. داشتن یک کار معتبر برای ما نیز افتخار خواهد بود. 

اکنون در شهر زیبایتان تصمیم بگیرید و به واسطه داشتن کاری متفاوت حضوری درخشان و موثر داشته باشید، کاری که مخاطبین پارسی زبان شما را در همه جا دنیا در بر خواهد گرفت. چه خوب خواهد شد اگر برای برندتان و به طبع آن برای سایتتان برنامه ای بین المللی داشته باشید. ما در اسرع وقت به هر زبانی که بخواهید برای شما سایتی موثر و با ارزش برایتان طراحی می کنیم. 

اما اگر هنوز سوالاتی دارید که نتوانستیم به آن پاسخ دهیم، با ما تماس بگیرید. ما به شما رایگان مشاوره خواهیم داد .

یک پیشنهاد ویژه برای شما نیز داریم، نماینده ما شوید و در شهر خود تنها پروژه را بگیرید و از سود خالص کار تا بیش از 50 درصد نیز بهره مند شوید.

اکنون مفتخر هستیم با 14 سال حضور موفق در این عرصه ، همچنان در راستای ارائه خدمات ذیل گام برداریم :

»» طراحی، تولید، بارگزاری و پشتیبانی وب سایت و پرتالهای شخصی، شرکتی، سازمانی و جامع .

»» تولید نرم افزارهای چند رسانه ای و  کتابهای الکترونیک.

»» طراحی ، چاپ و اجرای تبلیغات در زمینه های تجاری و اداری  .

»» تبدیل فایلهای زرنگار 76 به فابلهای قابل جستجو و چاپ در ویندوز .

»» فروش سخت افزار ، قطعات دیجیتال ، نوت بوک ،...  .

»» مشاوره رایگان در زمینه های ذکر شده و ... .

»» تولید فایلهای فلش تبلیغاتی ، معرف محصولات و خدمات شما  .

»» تولید کتاب الکترونیک تمام فلش با قابلیت زمان انقضاء .

»» تولید نمایشگاه مجازی از محصولات و آثار شما به همراه توضیحات کامل هر محصول با قابلیت بازدید خودکار(پیش فرض) و بازدید اختیاری.

»» فروش آنلاین قطعات رایانه ، نرم افزار ، دیجیتال و ... .

طراحی سایت

طراحی سایت انتخابات

طراحی سایت آژانس مسافرتی

شرکت طراحی سایت

طراحی پرتال سازمانی

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری