کتاب الکترونیک

نویسندگان ، دانش آموزان ، دانشجویان و ناشران گرامی که دستی از دور یا نزدیک بر قلم دارید :
در راستای اعطلای فرهنگ غنی کتابداری همچنین اشاعه و راه اندازی کتب الکترونیک و کتابخانه های چند رسانه ای اینک به یاری شما نیاز داریم :
اگر مایلید که یک نرم افزار چند رسانه‌ای و یا لوح فشرده آموزشی داشته باشید ، اگر میخواهید کتاب یا نشریه الکترونیک بسازید، اگر نیاز دارید که مجموعه مقالات، گزارشات و یا نامه های خود را جهت استفاده در کنفرانس یا سمینار بر روی لوح فشرده ارائه نمایید، اگر در جستجوی راه حلی مناسب جهت آرشیو مطالب متنوع و حجیم خود میباشید، خدمات شرکت ما این کمک را به شما میکند.
● چگونگی ساخت کتاب های الکترونیکی
برای ساخت و عرضه یک کتاب الکترونیکی به موارد ذیل احتیاج است:
▪ مطالب مکتوب در قالب فایل (WORD-HTM-HTML-TXT-PDF)
و کمی صبر و حوصله !!!
و اینک آنچه ما در قالب خدمات این شرکت به شما هدیه میکنیم :
ساخت کتابخانه دیجیتال (اعم از بانک صوتی - تصویری - متنی و ...)
طراحی و ساخت انواع کتاب‌های الکترونیک (E-Book) بر روی CD و DVD
ساخت و تولید نرم‌افزارهای چند رسانه ای (Multimedia CD،DVD)
طراحی و اجرای انواع مجلات و نشریات الکترونیک بر روی CD و DVD
ساخت لوح فشرده جهت استفاده در جلسات، کنفرانس‌ها و سمینارها
طراحی و تولید CDهای تبلیغاتی و CD کاتالوگ
آرشیو مقالات، نوشته‌ها، گزارشات ، رسانه‌ها و...
آرشیو اطلاعات از انواع مختلف بصورت طبقه‌بندی شده و با حجم بالا
ساخت راهنما و تورهای آموزشی نرم‌افزارها
تولید نرم‌افزارهای آموزشی
* امکانات Ebook های تولید شده توسط نرم افزار ما :
پشتیبانی از زبان های مختلف
کتابهای خروجی تولید شده توسط ما می تواند از زبان های فارسی ،‌انگلیسی ، عربی ،‌آلمانی و ... پشتیبانی کند.این کتب محدودیتی در استفاده از زبان های مختلف ندارد و هر زبانی را پشتیبانی میکند
پشتیبانی از فرمت‌های گوناگون
کتابهای خروجی این امکان را به شما می دهد که به یک آیتم از فهرست یک فایل با هر فرمتی را تخصیص دهید . بنابراین شما می توانید محتواهای گوناگونی در نرم افزار خروجی داشته باشید. این فرمت ها شامل : rtf , txt, prs , PDF , swf , avi, mpg , wmv , dat , Doc , Docx , bmp , jpg , gif , png , Htm , Html, mht .
پشتیباتی از Unicode و قابلیت نصب بر روی کلیه Windowsها
نرم افزار تولید شده توسط Ebook بر روی کلیه ویندوزها و مستقل از زبان ویندوز اجرا میگردد و کلیه محتوای متنی نرم افزار، توسط Ebook به Unicode تبدیل شده و نرم افزار از کدپیج 1256 پشتیبانی مینماید.
تنظیمات رنگ کلیه اجزای نرم افزار
این نرم افزار امکان تنظیم رنگ نوار منو ،‌رنگ زیر منو ، رنگ انتخاب منو ، رنگ قلم منو ، رنگ لبه منو ، رنگ کادر نرم افزار ، رنگ زمینه فهرست ، رنگ انتخاب فهرست ، رنگ قلم انتخاب فهرست ، رنگ زمینه کادر نمایش ، امکان تنظیم رنگ نوار عنوان ، رنگ دکمه ها ، رنگ نوار ابزار و...را دارا می باشد

دکمه آزاد 2و1
شما می توانید با استفاده از دکمه آزاد 1و2 یک فایل انیمیشن ، یک فایل اجرایی (exe) و یا یک فایلHTML در نرم افزار خروجی خود فراخوانی کنید.
ا مکان نصب کتابهای خروجی برروی ویندوز های مختلف
این نرم افزار قابلیت این را دارد که برروی هر نسخه ای از ویندوز های مختلف نصب شود . این ویندوزها شامل : ویندوز 95،‌ویندوز 98 ، ویندوز اکس پی ، ویرایش های مختلف ویندوز ویستا می باشند .
جستجوی پیشرفته
به جرات میتوان گفت جستجوی ترکیبی در کتابهای خروجی یکی از سریعترین و دقیق ترین ابزارهای جستجو در تمام متون اعم ازعناوین، پاورقی‌ها و متون کتاب میباشد که تا به حال طراحی شده است. جستجوی کتابهای خروجی بدون نیاز به ساخت شاخص و به صورت خودکار با سرعت بسیار بالا صورت گرفته و متن شامل عبارت یافت شده را نمایش میدهد.
اعمال تغییرات در شکل ظاهر رابط کاربر
در روند تهیه کتاب توسط ما این امکان برای مخاطب و خریدار وجود دارد که بتواند شکل ظاهری و رنگهای اجزا تشکیل دهنده نرم‌افزار خروجی را اعم از منوها، دکمه‌ها، نوارها ،آیکون ها پنجره‌ها و غیره را به سلیقه خود تغییر و تعیین نمایید. و نرم‌افزارهای خود را با شکل‌ها و ظاهرهای متفاوت عرضه نمایید. حتی میتواند رابط گرافیکی خود را در Flash طراحی نمایید و به ما داده تا در طراحی و ساخت Ebook از آن استفاده شود .

انواع خروجی Ebook
1- بر روی لوح فشرده : در بخش انتشار کتاب, خروجی نرم افزار تهیه شده را میتوانید بسازید، Ebook فایلهای مورد نیاز نرم افزار خروجی را در داخل کشویی با نام ( CDRootـ نام‌پوشه) کپی مینماید. این فایلها دقیقا به شکلی که باید در داخل CD یا DVD قرار گیرند در داخل کشو کپی خواهند شد. . حال در صورتی که CD Writer یا DVD Writer داشته باشید، دکمه (ساخت لوح فشرده) فعال میگردد. با انتخاب این دکمه فایل ها در داخل CD یا DVD کپی میگردد. CD حاصل شامل Auto run و Setup جهت نصب نرم‌افزار ساخته شده شما میباشد.
2- انتشار به صورت فایل های html : با کلیک برروی این دکمه فایل ها به صورت html ساده در می آید که قابل ویرایش توسط ویرایشگرهایی متداول وب است .
3-انتشار به صورت وب: با کلیک بر روی این دکمه, محتوای پروژه شما در داخل کشویی با نام ( WEBـ نام‌پوشه) بصورت فایلهای HTML که قابل انتشار بر روی وب میباشد ساخته میشوندو شکل پیشرفته تری نسبت به انتشار دارد.
4- خروجی تک فایل اجرایی: با کلیک برروی این دکمه تنها یک فایل exe از پروژه شما با حجم کم ساخته می شود که احتیاجی به نصب نداشته ومی توانید ز آن در موارد خاص همچون ارسال از طریق پست الکترونیک بهره بگیرید.

در پایان لازم به ذکر است که کلیه متون و کتب فرمول دار اعم از شیمی – فیزیک ریاضی با هر تعداد صفحه و هر شرایط بدون هیچ گونه مشکلی و کاملا سازگار با امکانات سایر ویندوزها قابل پیاده سازی و ارائه به سایر علاقمندان . مترجمین . نویسندگان . دانشجویان و ناشران گرامی می باشد .

طراحی سایت

طراحی سایت انتخابات

طراحی سایت آژانس مسافرتی

شرکت طراحی سایت

طراحی پرتال سازمانی

طراحی سایت

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری