چگونه جلوی ارسال پیام اشتباه را در تلگرام بگیریم؟

  • PDF
امتیاز کاربر: / 3
بدخوب 
چگونه جلوی ارسال پیام اشتباه را در تلگرام بگیریم؟
اگر از کاربران تلگرام باشید حتماً به این وضعیت بر خورده اید که پیامی را ناخواسته به یک گروه یا فرد ارسال کرده اید و دنبال راهی هستید که ارسال پیام را لغو کنید یا اگر پیام به سرور ارسال شده کاری کنید که پیام توسط گیرنده خوانده نشود. 
 
ویرایش پیام ارسال شده در تلگرام
 
قبلاً در کانال ها و سوپر گروه ها مدیران می توانستند یک مطلب ارسال شده را ویرایش کنند اما این قابلیت برای مکالمات خصوصی و گروه ها میسر نبود اما در بروزرسانی نسخه ۳٫۹ تلگرام این قابلیت برای همه کاربران در همه مکالمات اعم از خصوصی و گروهی فراهم شده و امکان ویرایش پیام های شما در همه جا حتی پیام خصوصی تا دو روز بعد از ارسال میسر شده است.
برای ویرایش پیام ارسال شده می توانید براحتی بر روی پیام ارسال شده تپ کرده و از منوی نمایش داده شده گزینه Edit را برای ویرایش متن پیام انتخاب کنید. سپس متن را ویرایش کرده و مجدد ارسال کنید..
 
جلوگیری از خوانده شدن پیام با وضعیت ارسال شده (Sent) با علامت یک تیک
 
اگر به صورت اشتباهی پیغامی را فرستاده اید و پیام به سرور رسیده است و یک تیک خورده است و خوشبختانه طرف مقابلتان آنلاین نیست یا هنوز پیام شما را نخوانده است . همانطور که میدانید در تلگرام قابلیت پاک کردن پیام بعد از ارسال وجود ندارد و پیغام شما پس از ارسال برای طرف مقابل در سرورهای تلگرام باقی خواهد ماند و پس از آنلاین شدن وی نمایش داده میشود.
تنها راه این است که جلوی خوانده شدن پیام را بگیریم که این امر هم به شانس و سرعت عملتان بستگی دارد برای این کار باید آن شخص را قبل از آنلاین شدن وی بلاک کنید و از دریافت و خواندن پیغام اشتباه توسط او جلوگیری کنید. اما به این نکته توجه داشته باشید که حتما باید منتظر بمانید فرد آنلاین شود و پس از آن او را از بلاک در بیاورید و به این صورت پیغام ارسال شده اشتباه برای او نمایش داده نمیشود.

طراحی سایت

طراحی سایت انتخابات

طراحی سایت آژانس مسافرتی

شرکت طراحی سایت

طراحی پرتال سازمانی

طراحی سایت

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری